/enduluskrom
     

Hakkımızda

Türkiye paslanmaz çelik (krom) sanayi sektöründe faaliyet gösteren Endülüs Krom, 2006 yılında İzmir'de kurmuş olduğu üretime özel dizayn edilen tesislerinde geniş makine parkuru ve uzman kadrosuyla Çeşitli çap ve niteliklerde Paslanmaz çelik (krom) gıda ve kimya proses tankları, (depolama, karıştırıcılı, izolasyonlu, ısıtma-soğutma ceketli, araç üstü nakil) imalatı, filtrasyon sistemleri, anahtar teslim gıda ve kimya tesisleri ile borulama ve otomasyon sistemi kurulum hizmeti vermektedir. Tamamı yerli sermaye ile kurulan ve bugüne kadar müşterilerinin saygısını, güvenini kazanmaya, kalite açısından da sektörün önde gelen kuruluşlarından birisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

            Ürün yelpazesini endüstriden gelen istemlere göre genişleten Endülüs Krom, üretimlerinde kaliteli ve verimli çalışma imkanı sunan Otomatik Robot TIG Kaynak Sistemi'ni kullanmaktadır. Bugün için kalitesi, çeşitleri ve güveni ile Endülüs Krom ürünleri iç ve dış pazarlarda aranan bir marka olmuştur.
           
Uluslararası ve ulusal standartlara paslanmaz çelik (krom) sektöründe hizmet veren firmamız, müşteri odaklı çalışma ve müşteri memnuniyetini firma prensibi olarak benimsemiştir. Ürünlerini, sertifikalı Avrupa menşeli birinci kalite paslanmaz çelikten imal eden Endülüs Krom, ISO ve CE kalite belgelerine sahip olmakla beraber, kalitesinden ödün vermeden kendini ve ilerleyen teknolojisini yenileyerek üretim çıtasını dahada yukarıya taşımaktadır.

              İmal ettiği tank ve makinaları, üst düzey işçilik ile üretip yüksek verim ve görsel mükemmellik sağlamak, aynı zamanda üretim sürecinde kullanılan yöntemlerle ürünlerinin aynı kalite ve sağlamlıkta olmasını sağlamak amacıyla AR-GE çalışmalarına ağırlık vermektedir.

            Kurulduğu günden itibaren ihracata büyük önem veren Endülüs Krom, Almanya, Belçika, Gürcistan, Fas, Cezayir, Kazakistan, Irak, İsrail, Lübnan gibi birçok dünya ülkesine ürünlerini güvenle ihrac ederek adını duyurmuştur.


hak hak2 hak3

 

Krom Tanklar

Paslanmaz Filtreler

Paslanmaz Şişeleme Dolum Makineleri

Krom Tank Kullanım Alanları

Anahtar Teslim Gıda Tesisleri

Medya

Krom Tanklar

Karıştırıcılı Krom Tanklar

Cidarlı Krom Tanklar

İzolasyonlu Krom Tanklar

Krom Gıda Parlatma Filtresi Manuel

Krom Gıda Parlatma Filtresi Hidrolikli

Toprak Filtreler

Krom Filtreler; Gıda, Zeytinyağı Parlatma Filtreleri , Şarap Filtreleri , Pekmez Filtreleri ve Diğer gıda üretimi yapan birçok sektör için gereklidir.

Manuel Gıda Dolum(Şişeleme) Makinesi

Yarı Otomatik Dolum (Şişeleme) Makinesi

Otomatik Dolum (Şişeleme) Makinesi

Paslanmaz Şişeleme ve Paslanmaz ( Krom ) Dolum Makineleri Manuel Dolum Makinesi ,Yarı Otomatik Dolum Makinesi ve Otomatik Dolum Makinesi Seçenekleri Mevcuttur.

Zeytinyağı Tankları

Şarap Tankla

Süt Tankları

Alkollü İçki Tankları

Bal ve Pekmez Tankları

Kimyasal Tankları

Çikolata Tankları

Meyve Suyu Krom Tankları

Anahtar Teslim Zeytinyağı Tesisi

Anahtar Teslim Süt Tesisi

Anahtar Teslim Şarap Tesisi

Anahtar Teslim Bal Tesisi

Anahtar Teslim Pekmez Tesisi

Anahtar Teslim AdBlue Tesisi

Anahtar Teslim Meyve Suyu Tesisi

Endülüs Krom Katalog

Endülüs Krom Fuar Görüntüleri

Endülüs Krom Logo